€60 za noc
€60 za noc
Nakli, Rethymnon, Greece

Nakli

Réthymnon (Ρέθυμνον), Greece - Moschoviti 24-26
4.4   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výjimečná čistota
 • Výjimečná služba
 • Velmi bezpečný a bezpečný
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Nakli ... I had a great stay at Nakli. The room was very clean and very nice. The location was pretty good- it was in a nice little area and about 10 min or so from the nice parts of the beach. The people at Nakli were also very good about getting back to us through ...

Popis - Hostinec

Tradiční penzion Nakli se nachází v centru starého města Rethymnon, v malebné ulici s pěší zónou, v malé vzdálenosti od pláže a od nejpopulárnějších turistických památek města.

Poslední budova byla renovována s ohledem na jeho historické hodnoty a pomocí stejných tradičních materiálů (kámen a dřevo) a technik, které byly použity pro jeho původní konstrukce. Budova byla převedena na tradiční penzion, který má tři samostatné luxusní apartmány s vybavením a nábytkem, které se řídí celkový vzhled budovy. Ve druhém patře, má terasu byly ponechány tak, aby poskytovala vynikající výhled na město benátského hradu Fortezza.

 • Nakli, Rethymnon, Greece, Greece hotely a ubytovny
 • Nakli, Rethymnon, Greece, Rozpočtové cesty v Rethymnon
Prostor
 • Typ majetku: Hostinec
 • Hostinec pokoje / jednotky: 3
 • Rok postavený: 1905
 • Renovovaný: 2007
 • Veřejná klasifikace: 5
Hostinec ubytování

Nejnižší dostupná cena: €60

Byt

Hostinec vybavení

Děti povoleny Výtah / výtah není k dispozici Domácí zvířata Kouření povoleno

Vybavení pokojů

Každý apartmán je plně vybaven kartou, telefon, klimatizace, rádio, elektrický sporák (s troubou), digestoř, toustovač, konvice na kávu a výparník

Všechny tři byty mají přístup do společné veranda s jasným cílem benátské pevnosti město.

A / C klimatizace Balkóny Hodiny s rádiem kávy / čaje Fén internet Kuchyňky Vlastní koupelna Nekuřácké pokoje Telefon Televize není k dispozici


Sousedství

Ulice Diogeni Moschoviti je pěší jedno, v omezeném prostoru, kde je pohyb vozidel zakázáno vstupovat během letního období.
To znamená, že budova je osvobozen od auta hlukem v době zvýšeného cestovního ruchu. V malé vzdálenosti (300 m), pláž Rethymnon začíná. Jedná se o organizované písečné pláže více než 20 kilometrů, který je rozšířen od města Rethymnon na západě oblasti Perivolia, Platanes, Adelianos Kampos, Scaleta. Poloha penzionu je privilegovaný, protože se nachází v malé vzdálenosti od historických památek, turistických památek, muzeí a dalších míst, kde kulturní akce koná.

Body zájmu
 • Knossos (Minoan) paláce (60 klm)
 • Festos (Minoan) paláce (70 klm)
 • Venezian tvrze (500 m)

Politiky
Podrobnosti o ceně

€60 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Dostupné slevy

20% na 3 a více nocí

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Jednoho dne storno podmínky. Pokud nechcete informovat alespoň jeden celý den (24 hodin) před plánovaným příjezdem budete muset zaplatit za první noc sazba.

Umístění - Hostinec

Moschoviti 24-26
Réthymnon (Ρέθυμνον)
Nomós Rethýmnis
Crete
Greece  74100

Zeměpisná šířka: 35.37006, Zeměpisná délka: 24.47481

Jak se tam dostat

Rethymnon se dostanete buď letecky přes letiště Chania a Heraklion s mnoha každodenních letů nebo trajektem přímo z přístavu Pireus do přístavu Rethymno s mnoha každodenních služeb. Vzdálenost od letiště Chania a Heraclion je 50 a 75 KLM ekvivalentně. Let z Atén trvá 35 minut. Cesta doba trajektem z přístavu Pireus do přístavu Rethymno je 10 hodin. Od loňského roku mohlo spojení mezi Heraklion a Piraeus Port být realizována prostřednictvím vysokorychlostní trajekty do 5 - 6 hodin cesty.

Pro přepravu uvnitř a vně prefektury Rethymnon, autobusy by mohly být použity na každodenní bázi od KTEL. Taxis nebo najatými vozy a motocykly mohou být také použity.

Nejbližší letiště: Chania (50 KLM)